w

The Kominsky Method – premiera nowego serialu już jesienią

THE KOMINSKY METHOD

Podczas konferencji TCA Press Tour Netflix poinformował świat mediów o swoich planach na najbliższe miesiące. Zaprezentował materiały promocyjne i zapowiedział serialowe nowości. Jedną z nich jest produkcja The Kominsky Method.

W rolach głównych zobaczymy Michaela Douglasa (Kominsky) oraz Alana Arkina (Newlander), wcielających się w dwóch przyjaciół zmagających się z przeciwnościami losu i niełatwym życiem w Los Angeles, mieście młodości i urody. Niegdyś znany aktor, Sandy Kominsky i jego długoletni agent nie zamierzają rezygnować z kariery. Wzruszający 8-odcinkowy serial stworzył wielokrotnie nominowany do Emmy Chuck Lorre.

Autorami scenariusza The Kominsky Method są Al Higgins, David Javerbaum i Chuck Lorre – reżyser pierwszego z odcinków. Producentami wykonawczymi zostali Lorre, Higgins i Michael Douglas, a producentem – firma Chuck Lorre Productions we współpracy z Warner Bros. Television.

Serial The Kominsky Method pojawi się na platformie 16 listopada.

Zobacz zdjęcia z The Kominsky Method:

Kominsky 102 Unit 00979R 1024x683
Źródło: Netflix
KOMINSKY 101 Unit 01471R 1024x683
Źródło: Netflix
Marcelina Kulig

Autor: Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Them

Amazon wykupił prawa do Them. Powstanie nowy serial grozy w formie antologii.

The Good Cop

The Good Cop – poznaj historię ojca i syna