The Kominsky Method – data premiery i zdjęcia z finałowego sezonu!

}

Data: 25 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix ogłosił datę premiery finałowego, trzeciego sezonu serialu The Kominsky Method. Serial powróci już w maju.

Sandy Kominsky (w tej roli Michael Douglas) to można powiedzieć emerytowany aktor, który odniósłszy sukces teraz sam uczy aktorstwa młodych adeptów tejże sztuki. Jego przyjacielem i wieloletnim agentem jest Norman Newlander, w tej roli Alan Arkin. Obaj panowie starają się poradzić sobie z wizją nieuchronnego przemijania i dopasować się do nowego i modnego Hollywood, które ponad wszystko inne ceni młodość. Mężczyźni razem zastanawiają się nad sensem swojego istnienia oraz zmagają się z wyborami dnia codziennego. Zaawansowany wiek bohaterów stawia im wyzwania, które żaden z nich nie wie jak pokonać.

W nadchodzącym sezonie nie zobaczymy Alana Arkina, który zdecydował się opuścić serial. Powody jego decyzji nie zostały ujawnione. Teraz Sandy Kominsky będzie musiał zmierzyć się ze swoimi problemami samodzielnie. Jego wieloletni przyjaciel już mu w tym nie pomoże, a życie Sandy’ego skomplikuje się, po tym, jak dojdzie do powrotu jego byłej żony Roz Volander. Przyjeżdża ona do Los Angeles, aby spędzić więcej czasu z ich córką Mindy i jej chłopakiem Martinem.

Premiera ostatniego sezonu The Kominsky Method już 28 maja 2021 roku.

Poniżej zapoznajcie się z zdjęciami z finałowej serii.

the kominsky method 2
the kominsky method3
the kominsky method4
the kominsky method5
the kominsky method6
the kominsky method7
the kominsky method1

Źródło: Comingsoon, Netflix

ZOBACZ TEŻ  Złote Globy 2019 zostały rozdane. Oto zwycięzcy!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.