The Innocents – drugi zwiastun serialu już jest!

9 sierpnia 2018 | Newsy

j

Już 24 sierpnia poznamy nowych nastoletnich bohaterów, którzy uciekać będą przed opresyjnymi rodzicami. Tymczasem Netflix udostępnił kolejny zwiastun ich serialu The Innocents!

Harry i June będą musieli stawić czoła niezrozumiałej sytuacji, gdy dziewczyna zacznie odkrywać swoją nową, niezwykłą moc… zmiennokształtnej. Gdy tajemniczy profesor, którego para nieszczęśliwych kochanków spotyka na swojej drodze, uspokaja ich, że po świecie chadza więcej takich jak ona i obiecuje wyleczyć June, para może odetchnąć. Nieznajomy postanawia także doprowadzić do spotkania dziewczyny z matką, została bowiem porzucona przez nią przed trzema laty.

Nastolatkowie napotkają na swojej drodze wiele przeszkód, staną również przed sprawdzianem dla swojej miłości. Jednak ich wspólna podroż okaże się coraz bardziej niebezpieczna, staną też przed wyborem między podążaniem za swoimi marzeniami a zaryzykowaniem i pogodzeniem się z tym, co ich spotyka.

Zobacz także pierwszy zwiastun serii.

ZOBACZ TEŻ  Ty – serial Netflixa powróci z 2. sezonem!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Adrianna Michno

Serialoholiczka, filmoholiczka i fanka obydwu Nolanów. Daje szansę każdej produkcji, jednak biada tym, które ją zawiodą – a chwała tym, które strącą kapcie ze stóp.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram