The Idol – zwiastun kontrowersyjnego serialu z córką Johnny’ego Deppa

}

Data: 19 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

HBO opublikowało oficjalny zwiastun serialu The Idol, w którym w głównych rolach występują córka Johnny’ego Deppa – Lily-Rose Depp i kanadyjski wokalista, zdobywca nagrody Grammy – Abel ”The Weeknd” Tesfaye.

Lily-Rose wciela się w aspirującą gwiazdę muzyki pop, która wdaje się w romans z tajemniczym właścicielem klubu nocnego z Los Angeles (w tej roli The Weeknd). Okazuje się, że mężczyzna jest liderem sekty religijnej.

Jak widać na poniższej zapowiedzi produkcja będzie dość kontrowersyjna. Nie będzie brakowało w niej nocnych imprez, narkotyków oraz seksu.

Za kamerą The Idol stanął Sam Levinson, twórca hitowego serialu HBO Euforia. Scenariusz napisał Joseph Epstein. Obsadę uzupełniają Troye Sivan, Hari Nef, Debby Ryan, Steve Zissis, Rachel Sennott i Jennie Kim, gwiazda K-Pop.

Data premiery nie została jeszcze podana. Prawdopodobnie The Idol zadebiutuje pod koniec roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Kate Winslet w obsadzie kolejnego serialu HBO!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.