The Hospital – zwariowany serial animowany zamówiony przez Amazona

}

Data: 25 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Już niedługo na platformę Amazon Prime Video trafi pierwszy, z dwóch zamówionych sezonów animowanego serialu dla dorosłych The Hospital. Za tą produkcję należącą do gatunku komedii science fiction odpowiada Cirocco Dunlap.

Główni bohaterowie animacji to Sleech i Klak, kosmiczni przyjaciele i znani w całeh galaktyce chirurdzy specjalizujący się w nietypowych chorobach. Mieli już do czynienia z pasożytami żywiącymi się niepokojem, nielegalnymi pętlami czasowymi w ciele czy chorobami przenoszonymi drogą płciową w przestrzeni kosmicznej. Ryzykując swoją dotychczasową karierę chcą zająć się niezwykłą sprawą, czym narażają swoją egzystencję na niebezpieczeństwo.

Animowani bohaterzy przemówią głosami Keke Palmer, Grety Lee, Kieran Culkina, Sama Smitha, Mayi Rudolph i Natashy Lyonne.

the hospital scaled 1

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Fallout – Walton Goggins dołączył do obsady serialu Amazona

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.