w

The Haunting of Bly Manor przyprawi Was o palpitację serca!

the haunting of bly manor
collider

The Haunting of Bly Manor to jakby drugi sezon antologicznej serii Mike’a Flanagana tworzonej dla Netflixa. Pierwszy sezon nosił nazwę Nawiedzony dom na wzgórzu i odniósł wielki sukces.

Jak mówi sam twórca Bly Manor będzie o wiele bardziej przerażający od swojego poprzednika. Flanagan chce dać miejsce w swojej produkcji wszystkim duchom jakie pojawiły się w historiach na podstawie, których tworzy serial. Jego fabuła ma opierać się na utrzymanym w gotyckim stylu horrorze psychologicznym The Turn of the Screw Henry’ego Jamesa. Rozgrywa się on w starej posiadłości na wsi, którą zamieszkują jedynie guwernantka i dwójka wyjątkowych sierot.

Nawiedzony dom na wzgórzu wyróżniał się ze względu na zastosowane w większości efekty praktyczne straszenia i jak zapewnia reżyser również kontynuacja ma pozostać w tym trendzie. Jeśli chodzi o klimat i podejście do duchów i straszenia obie produkcję będzie to łączyć, bowiem jest to część jakiegoś małego uniwersum – mówi Flanagan.

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

maxresdefault 650x365

The Dark Crystal: Age of Resistance – nowy zwiastun od Netflixa!

the big bang theory the table polarization 600x400

HBO Max szykuje ofertę i wykłada wielkie pieniądze na znane seriale!