The Haunting of Bly Manor przyprawi Was o palpitację serca!

}

Data: 14 sierpnia 2019

a

Kategorie: Newsy

The Haunting of Bly Manor to jakby drugi sezon antologicznej serii Mike’a Flanagana tworzonej dla Netflixa. Pierwszy sezon nosił nazwę Nawiedzony dom na wzgórzu i odniósł wielki sukces.

Jak mówi sam twórca Bly Manor będzie o wiele bardziej przerażający od swojego poprzednika. Flanagan chce dać miejsce w swojej produkcji wszystkim duchom jakie pojawiły się w historiach na podstawie, których tworzy serial. Jego fabuła ma opierać się na utrzymanym w gotyckim stylu horrorze psychologicznym The Turn of the Screw Henry’ego Jamesa. Rozgrywa się on w starej posiadłości na wsi, którą zamieszkują jedynie guwernantka i dwójka wyjątkowych sierot.

Nawiedzony dom na wzgórzu wyróżniał się ze względu na zastosowane w większości efekty praktyczne straszenia i jak zapewnia reżyser również kontynuacja ma pozostać w tym trendzie. Jeśli chodzi o klimat i podejście do duchów i straszenia obie produkcję będzie to łączyć, bowiem jest to część jakiegoś małego uniwersum – mówi Flanagan.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Maniac - raczej nie doczekamy się 2. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.