w

The Good Doctor będzie miał drugi sezon!

thegooddoctor
THE GOOD DOCTOR - ABC's "The Good Doctor" stars Chukuma Modu as Dr. Jared Kalu, Antonia Thomas as Dr. Claire Browne, Beau Garrett as Jessica Preston, Hill Harper as Dr. Marcus Andrews, Freddie Highmore as Dr. Shaun Murphy, Richard Schiff as Dr. Aaron Glassman, Tamlyn Tomita as Allegra Aoki and Nicholas Gonzalez as Dr. Neil Melendez. (ABC/Bob D'Amico)

To już pewne! Będzie drugi sezon o lekarzu z autyzmem! Pierwszy sezon okazał się absolutnym hitem! ABC ogłosiło wznowienie na kolejny sezon w środę na twitterze:

Tytułowy Good Doctor to Shaun Murphy grany przez Freddiego Highmore’a (znanego przede wszystkim z serialu “Bates Motel”). To autystyczny młody chirurg, który rozpoczyna swoją rezydenturę w szpitalu w San Diego. Nie jest mu łatwo. Ciągle musi udowadniać, że jest nie tylko wystarczająco dobry, ale lepszy od innych.

Serial 1 obejrzało około 10 mln widzów, co sprawia, że jest to najpopularniejszy i drugi najwyżej oceniany serial telewizji ABC – zaraz po Grey’s Anatomy. Finał sezonu będzie można obejrzeć już 26 marca.

W Polsce oglądać go możemy na TVP.

Magdalena Bród

Napisane przez Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

zagubieni w kosmosie

Zwiastun serialu Zagubieni w kosmosie

The Good Fight

Premierowy odcinek 2 sezonu The Good Fight – jeszcze większy chaos [SPOILERY]