The Good Doctor – ABC prezentuje pierwszą zapowiedź 5. sezonu

15 września 2021 | Newsy

Doskonały i uwielbiany przez fanów medyczny serial The Good Doctor powraca z piątym sezonem. Stacja ABC zaprezentowała właśnie jego pierwszą zapowiedź.

W piątym sezonie poznamy dalsze losy Lea i Shauna, którzy zaręczyli się pod koniec czwartej serii. Zobaczymy przez jakie problemu będą przechodzić narzeczeni planując swój idealny ślub.

W The Good Doctor występuje Freddie Highmore jako dr Shaun Murphy, Hill Harper jako dr Marcus Andrews, Richard Schiff jako dr Aaron Glassman, Will Yun Lee jako dr Alex Park, Fiona Gubelmann jako dr Morgan Reznick, Christina Chang jako dr Audrey Lim, Paige Spara jako Lea Dilallo, Bria Samoné Henderson jako dr Jordan Allen, Noah Galvin jako dr Asher Wolke i Osvaldo Benavides jako dr Mateo Rendón Osma.

Serial skupia się wokół doktora Shauna, młodego utalentowanego chirurga z autyzmem i zespołem sawanta, który trafia do prestiżowego szpitala, gdzie spotyka się ze sceptycyzmem zarówno ze strony pacjentów, jak i personelu. Shaun jednak dzięki swojej determinacji i umiejętnością, udowadnia w swoim nowym środowisku, że posiada wystarczające umiejętności medyczne, aby ratować ludzkie życia.

The Good Doctor z nowymi epizodami powróci już 27 września 2021 roku.

Na platformie Netflix dotychczas dostępne są zaledwie trzy sezony produkcji. Alternatywą jest serwis Viaplay, który oferuje cztery sezony. Niestety o planach premiery piątej serii w naszym kraju na razie nic nie słychać.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze serialowe dramy medyczne - 7 propozycji

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram