The Good Cop

The Good Cop – poznaj historię ojca i syna

31 lipca 2018 | Newsy

Poznaj Tony’ego Seniora i Tony’ego Juniora – ojca i syna, różniących się do siebie pod niemal każdym względem. Podczas konferencji TCA Press Tour, zapowiedziano nowy serial już 21 września – zobacz zwiastun!

The Good Cop

Źródło: Netflix

Tony Senior, w rolę którego wcieli się Tony Danza, to były funkcjonariusz nowojorskiej policji, dla którego reguły są po to, aby je łamać. Natomiast Tony Junior (Josh Groban) to bardzo zasadniczy detektyw, dbający o to, aby w każdym wypadku zachowywać się zgodnie z podręcznikowymi regułami. Gdy Junior zaczyna mieszkać ze swoim ojcem, przechodzi ciężkie chwile. Jednak w pewnym momencie stają się swoimi nieoficjalnymi partnerami, dzięki radzie udzielonej przez ojca. Ciekawi? Zobaczcie zwiastun:

 

Premiera nowej, komediowej produkcji już 21 września na netflix.com!

ZOBACZ TEŻ  Żelazna rocznica. Mija 10 lat od premiery pierwszego odcinka serialu HBO Gra o tron

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Klaudia Kołodziejczyk

Może i nie jest miłośniczką najnowszych seriali, ale za to potrafi opowiedzieć fabułę każdego - dosłownie KAŻDEGO - odcinka "Przyjaciół", a z polskimi telewizyjnymi produkcjami jest na bieżąco. Planuje wkrótce wykupić sobie Netflixa i obejrzeć wszystko, co jej polecali.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram