The Girl in the Woods – zwiastun młodzieżowego serialu grozy od Peacock

}

Data: 28 września 2021

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun młodzieżowego dramatu z elementami horroru – The Girl in the Woods. Gwiazdą produkcji została Stefanie Scott, aktorka znana z filmu Naznaczony: Rozdział 3.

Za reżyserię serialu odpowiada Krysten Ritter. Produkcja składa się z ośmiu odcinków. Premiera ich wszystkich na Peacock już 21 października 2021 roku.

Akcja serialu osadzona jest na północno-zachodnim wybrzeżu Pacyfiku. Główna bohaterka to Carrie, która ucieka z tajemniczej kolonii strzegącej świata przed potworami ukrywającymi się za sekretnymi drzwiami w lesie. Zwiastun daje nam pierwsze spojrzenie na niebezpieczeństwa związane z tajemniczymi drzwiami, które mogą mieć związek ze zniknięciem pięciu osób. Carrie, która wcale nie jest zwyczajną, nastoletnią uciekinierką prosi o pomoc dwójkę swoich nowych przyjaciół, aby pomogli jej powstrzymać potwory, które uciekły spod drzwi.

W obsadzie serialu oprócz Scott znajdują się także Misha Osherovich jako Nolan, Sofia Bryant jako Tasha, Will Yun Lee jako Arthur Dean, Kylie Liya Page jako Sara, Reed Diamond jako Hosea i Leonrad Roberts jako Khalil.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Klangor – Canal+ wznawia zdjęcia do serialu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.