The Girl From Plainville – zwiastun serialu o trudnej miłości i samobójstwie

}

Data: 3 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Hulu prezentuje zapowiedź limitowanego serialu The Girl From Plainville. Fabuła produkcji oparta jest na prawdziwych wydarzeniach. W roli głównej Elle Fanning.

Serial skupia się wokół postaci kobiety – Michelle Carter, która oskarżona została w sprawie samobójstwa jej chłopaka Conrada Roy’a. Śledczy odkrywają, że śmierć Conrada nie była zwykłym samobójstwem. Odkryto listę wiadomości jaką para wymieniała między sobą. Z nich bardzo jasno wynikało, iż Carter zachęcała Roy’a do odebrania sobie życia.

Fabuła The Girl From Plainville opiera się na artykule Jessego Barrona opublikowanym w Esquire. Za scenariusz i produkcję serialu odpowiadają Liz Hannah i Patrick Macmanus, którzy pełnią także funkcję showrunnerów. Obsadę uzupełniają Chloë Sevigny, Colton Ryan, Cara Buono, Kai Lennox i Norbert Leo Butz.

Premiera serialu 29 marca 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  American Gods - klimatyczny teaser zapowiada 2. sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.