The Girl From Plainville – Elle Fanning w nowym serialu Hulu

11 sierpnia 2020 | Newsy

Hulu zamówiło nową limitowaną serię, która opowie prawdziwą historię pewnego samobójstwa. W głównej roli Elle Fanning, młoda aktorka, która wystąpiła w tym roku w innej produkcji Hulu – Wielka.

Fabuła serialu opierać będzie się na artykule Jesse Barona opublikowanym w Esquire. Opowiada on o Michelle Carter, kobiecie która za pomocą SMS-ów namawiała swojego chłopaka do popełnienia samobójstwa. W 2017 roku została skazana za nieumyślne spowodowanie śmierci.

Fanning wcieli się w Michelle Carter. Jak na razie nie wiadomo kto zagra jej chłopaka. Liz Hannah i Patrick Macmanus pełnią funkcje producentów wykonawczych. Są także współautorami scenariusza do produkcji.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Midnight Club – nowe dzieło Flanagana, poznajcie jego obsadę!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram