The Girl Before – zwiastun thrillera od HBO Max

}

Data: 13 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

W grudniu 2021 roku na BBC One w Wielkiej Brytanii zadebiutował psychologiczny thriller The Girl Before. Produkcja dla reszty świata dostępna będzie na platformie HBO Max. Serwis ten podał właśnie jej datę premiery i opublikował pełną zapowiedź serialu.

Główną bohaterką jest kobieta imieniem Jane, która korzysta z możliwości wprowadzenia się do pięknego, ale i tajemniczego domu. Jego mieszkańcy muszą przestrzegać listy rygorystycznych zasad. Jane wchodzi w dziwną relację z właścicielem apartamentu. Z czasem czuje jednak coraz większy niepokój. Kobieta odkrywa, że wcześniej w tym samym miejscu mieszkała Emmy, kobieta wyglądowo i z charakteru podobna do Jane. Różni je zaś to, że Emma już nie żyje, Jane jeszcze tak. Czy Jane podzieli los poprzedniczki?

Fabuła The Girl Before opiera się na bestsellerowej powieści JP Delaney, która sprzedała się w ponad milionie egzemplarzy. Powstały na jej podstawie czteroczęściowy limitowany serial pochodzi od reżyserki Lisy Brühlmann. W obsadzie znajdują się Gugu Mbatha-Raw, David Oyelowo, Ben Hardy i Jessica Plummer.

Premiera The Girl Before na HBO Max już 10 lutego 2022 roku.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Moon Knight – serial znalazł reżysera!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.