Jesse L. Martin

The Flash – Jesse L. Martin powraca do serialu

12 stycznia 2019 | Newsy

Jesse L. Martin po dość długim urlopie medycznym spowodowanym kontuzją pleców powraca do serialu The Flash, w którym wciela się w detektywa Joe Westa.

Po raz pierwszy po długiej przerwie zobaczymy go w odcinku 10. piątego sezonu zatytułowanym The Flash & The Furious, którego premiera już 15 stycznia. Ostatni raz przed kontuzją Martin pojawił się w czwartym odcinku 5. sezonu. Jak zapowiadają producenci nieobecność detektywa zostanie odpowiednio wyjaśniona.

Poniżej filmik z Instagrama jaki wrzuciła Danielle Nicolet wcielająca się w rolę Cecile, na którym ujawnia powrót Martina do serialu.

https://www.instagram.com/p/BsgZlaGAB63/?utm_source=ig_embed

Źródło: tvline

ZOBACZ TEŻ  Złote Globy 2018 - feminizm rządzi w kinie i telewizji

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram