The First Lady – rola Geralda Forda obsadzona

}

Data: 17 lutego 2021

a

Kategorie: Newsy

Dla Showtime powstaje antologiczny serial, który opowie o wielkim wpływie na amerykańską politykę kobiet będących Pierwszymi Damami Ameryki. Obecnie kompletowana jest obsada tej produkcji. Swój angaż otrzymał właśnie Aaron Eckhart, który wcieli się w Geralda Forda.

Ford był 38. prezydentem Stanów Zjednoczonych. Jego żonę Betty Ford sportretuje Michelle Pfeiffer. Betty była kobietą bardzo aktywną w polityce społecznej.

Pierwszy sezon skupić się ma na postaciach Ford, Eleanor Roosevelt i Michelle Obamy, w którą wcieli się Viola Davis. Jayme Lawson zagra Obamę w jej młodszych latach od wieku 15 do 30, kiedy to Michelle studiowała i poślubiła Baracka Obamę. Z kolei młodą Betty Ford sportretuje Kristine Froseth.

Akcja serialu The First Lady w dużej mierze rozegra się we wschodnim skrzydle Białego Domu, gdzie zapadło wiele zmieniających świat decyzji, a na dużą część z nich wpływ miały charyzmatyczne pierwsze damy Ameryki.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Co robimy w ukryciu – pełny zwiastun i data premiery!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.