The First Lady – Kiefer Sutherland dołącza do obsady

}

Data: 10 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Kiefer Sutherland dołączył do obsady limitowanego serialu Showtime The First Lady, który opowie o wielkim wpływie pierwszych dam Ameryki na politykę tego kraju.

Sutherland wcieli się w 32. prezydenta Franklina D. Roosevelta, najdłużej urzędującego prezydenta, który wybrany został na aż cztery kadencje. W jego żonę Eleanor Roosevelt wcieli się Gillian Anderson.

Akcja serialu The First Lady w dużej mierze rozegra się we wschodnim skrzydle Białego Domu, gdzie zapadło wiele zmieniających świat decyzji, a na dużą część z nich wpływ miały charyzmatyczne pierwsze damy Ameryki.

Pierwszy sezon skupi się właśnie na postaci Eleanor Roosevelt oraz Michelle Obamie i Betty Ford.

W Michelle Obamę wcieli się Viola Davis, jej młodszą wersję zagra Jayme Lawson. Betty Ford sportretuje Michelle Pfeiffer za czasów prezydentury jej męża Geralda Forda. Młodą Ford odegra Kristine Froseth. W obsadzie są także Judy Greer jako Nancy Howe, Rhys Wakefield jako Dick Cheney, Aaron Eckhart jako Gerald Ford, O.T. Fagbenle jako Barack Obama, Dakota Fanning jako Susan Ford, Lexi Underwood jako Malia Obama i Aya Cash jako Esther Liebowitz.

Za serial odpowiadają Aaron Cooley i Susanne Bier.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  What If...? to nie ostatnia animacja Marvela, w planach są kolejne!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.