w

The Falcon and the Winter Soldier – premiera prawdopodobnie w przyszłym roku!

marvel falcon winter soldier tv series disney
fot. collider

Serial Marvela, który już w sierpniu tego roku miał trafić na platfomę Disney+ nie został uwzględniony w ramówce przyszłego miesiąca. Wnioskując z tego jego premiera została przełożona, na razie nie wiadomo na kiedy.

Plan serialu pozostaje zamknięty od marca. Były pogłoski o powrocie ekipy na plan, ale jak do tej pory nic z tego nie wyszło. Kiedy na początku pandemii zaczęto zamykać plany zdjęciowe, ekipa serialu była akurat w stolicy Czech, Pradze, gdzie dopiero rozpoczęli kręcenie zdjęć. Do ich zakończenia potrzebują jeszcze, aż kilku tygodnii. Także serialu tego z pewnością w tym roku się już nie doczekamy. Miejmy nadzieję, że zadebiutuje on chociaż w przyszłym, bowiem obecna sytuacja nic nie gwarantuje.

Reżyserem produkcji jest Kari Skogland, a autorem scenariusza tego sześcioodcinkowego serialu został Malcolm Spellman. Jego fabuła opowie nam dalsze losy Falcona i Zimowego Żołnierza po wydarzeniach z Avengers: Koniec gry. Dowiemy się jakie będą następstwa rezygnacji Steve’a Rogersa z bycia Kapitanem Ameryką i przekazania swojej tarczy Samowi Wilsonowi.

Do swoich ról powrócą Anthony Mackie i Sebastian Stan. Swoje angaże otrzymali także Daniel Bruhl, Emily VanCamp, Wyatt Russell, Miki Ishikawa, Desmond Chiam, Carl Lumbly i Noah Mills.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

d47c84be f1fd 4997 92ad b407456a223f

Nieobecni – nowa produkcja TVN, poznajcie szczegóły!

wanda 768x522

WandaVision – Disney+ przekłada datę premiery!