The Falcon and the Winter Soldier – premiera prawdopodobnie w przyszłym roku!

}

Data: 20 lipca 2020

a

Kategorie: Newsy

Serial Marvela, który już w sierpniu tego roku miał trafić na platfomę Disney+ nie został uwzględniony w ramówce przyszłego miesiąca. Wnioskując z tego jego premiera została przełożona, na razie nie wiadomo na kiedy.

Plan serialu pozostaje zamknięty od marca. Były pogłoski o powrocie ekipy na plan, ale jak do tej pory nic z tego nie wyszło. Kiedy na początku pandemii zaczęto zamykać plany zdjęciowe, ekipa serialu była akurat w stolicy Czech, Pradze, gdzie dopiero rozpoczęli kręcenie zdjęć. Do ich zakończenia potrzebują jeszcze, aż kilku tygodnii. Także serialu tego z pewnością w tym roku się już nie doczekamy. Miejmy nadzieję, że zadebiutuje on chociaż w przyszłym, bowiem obecna sytuacja nic nie gwarantuje.

Reżyserem produkcji jest Kari Skogland, a autorem scenariusza tego sześcioodcinkowego serialu został Malcolm Spellman. Jego fabuła opowie nam dalsze losy Falcona i Zimowego Żołnierza po wydarzeniach z Avengers: Koniec gry. Dowiemy się jakie będą następstwa rezygnacji Steve’a Rogersa z bycia Kapitanem Ameryką i przekazania swojej tarczy Samowi Wilsonowi.

Do swoich ról powrócą Anthony Mackie i Sebastian Stan. Swoje angaże otrzymali także Daniel Bruhl, Emily VanCamp, Wyatt Russell, Miki Ishikawa, Desmond Chiam, Carl Lumbly i Noah Mills.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Dracula – Bang jako słynny hrabia, zobaczcie pierwsze zdjęcia!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.