The Falcon and The Winter Soldier – jest zwiastun i data premiery!

}

Data: 11 grudnia 2020

a

Kategorie: Newsy

Marvel nie zwalnia tempa i prezentuje zapowiedź swojej kolejnej produkcji stworzonej dla Disney+. To serial opowiadający o przygodach Falcona i Zimowego Żołnierza.

Trzeba przyznać, że poniższy zwiastun pełen jest akcji i nawet na moment nie zwalnia tempa. Serial jak widać nie wiele pod względem widowiskowym będzie różnił się od kinowych produkcji.

Fabuła serialu opowie nam dalsze losy Falcona i Zimowego Żołnierza po wydarzeniach z Avengers: Koniec gry. Dowiemy się jakie będą następstwa rezygnacji Steve’a Rogersa z bycia Kapitanem Ameryką i przekazania swojej tarczy Samowi Wilsonowi.  Ten jednak okazuje się nie być jeszcze gotowym na przejęcie po nim tej odpowiedzialności, a rząd chce, aby kostium Kapitana Ameryki przywdział ktoś zupełnie nowy – John Walker. Wilson musi współdziałać z Zimowym Żołnierzem, aby móc efektywnie walczyć z złoczyńcami i chronić dziedzictwo Kapitana Ameryki.

Do swoich ról powrócą Anthony Mackie jako Sam Wilson aka Falcon i Sebastian Stan jako Bucky Barnes aka Zimowy Żołnierz. W obsadzie są także Daniel Bruhl, Emily VanCamp i Wyatt Russell. Za reżyserię serialu odpowiada Kari Skogland, a scenariusz napisał Malcolm Spellman.

eo6s1fkw8aehxi

Premiera serialu The Falcon and The Winter Soldier już 19 marca 2021 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Grand Army – Netflix anuluje młodzieżową produkcję

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.