The Falcon and The Winter Soldier i WandaVision na pierwszych oficjalnych plakatach!

27 sierpnia 2019 | Newsy

Na D23 Expo zadebiutowały pierwsze oficjalne plakaty dwóch wyczekiwanych seriali z uniwersum Marvela. Zerknijcie poniżej jak prezentują się główni bohaterowie WandaVision i The Falcon and The Winter Soldier.

Sądząc po plakacie akcja WandaVision rozgrywać się będzie w latach 60., co już wcześniej było sugerowane. Warto także zwrócić uwagę na cienie bohaterów, które są na ścianie, bowiem mogą one ukazywać wygląd bohaterów w ich kostiumach. Scarlet Witch ma na głowie uszy jak w komiksie, a na czole Visiona można dostrzec kamień nieskończoności.

Jeśli zaś chodzi o serial The Falcon and The Winter Soldier to jak widzimy zmianie ulegnie wygląd Zimowego Żołnierza, który już nie będzie miał długich włosów, jak w filmie Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz.

Obie produkcje skupią się na znanych nam już duetach superbohaterów. Pierwszym z nich jest duet Zimowego Żołnierza i Falcona, a drugim Wandy Maximoff i Visiona. WandaVision ma wykorzystywać konwencję sitcomu.

WandaVision zadebiutuje na wiosnę 2021 roku, a serial o Falconie i Zimowym Rycerzu swoją premierę odbędzie pod koniec lata 2020 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Falcon and the Winter Soldier – Danny Ramirez dołącza do obsady

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram