w

The Falcon and the Winter Soldier – Danny Ramirez dołącza do obsady

gettyimages 1204922992

Niedawno w Atlancie wznowione zostały zdjęcia do marvelowskiej produkcji The Falcon and the Winter Soldier i jak widać ekipa nie jest jeszcze w komplecie. Zagraniczne media podają, iż do obsady dołączył właśnie młody aktor Danny Ramirez.

Ramirez znany jest z serialu On My Block. Obecnie na premierę z nim oczekuje kinowa produkcja Top Gun: Maverick. W serialu powstającym dla platformy Disney+ wcieli się w jedną z kluczowych postaci.

Fabuła serialu opowie nam dalsze losy Falcona i Zimowego Żołnierza po wydarzeniach z Avengers: Koniec gry. Dowiemy się jakie będą następstwa rezygnacji Steve’a Rogersa z bycia Kapitanem Ameryką i przekazania swojej tarczy Samowi Wilsonowi. Do swoich ról powrócą Anthony Mackie jako Sam Wilson aka Falcon i Sebastian Stan jako Bucky Barnes aka Zimowy Żołnierz.

Premiera serialu w 2021 roku. Pierwszą produkcją, która pojawi się na Disney+ będzie WandaVision.

Źródło: The Hollywood Reporter

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

startrekdiscovery

Star Trek: Discovery odnowiony na 4. sezon!

000acjelev8ix4sn c122 f4

Young Rock – powstaje serial o młodości Dwayne’a Johnsona