The Falcon and the Winter Soldier – Danny Ramirez dołącza do obsady

}

Data: 19 października 2020

a

Kategorie: Newsy

Niedawno w Atlancie wznowione zostały zdjęcia do marvelowskiej produkcji The Falcon and the Winter Soldier i jak widać ekipa nie jest jeszcze w komplecie. Zagraniczne media podają, iż do obsady dołączył właśnie młody aktor Danny Ramirez.

Ramirez znany jest z serialu On My Block. Obecnie na premierę z nim oczekuje kinowa produkcja Top Gun: Maverick. W serialu powstającym dla platformy Disney+ wcieli się w jedną z kluczowych postaci.

Fabuła serialu opowie nam dalsze losy Falcona i Zimowego Żołnierza po wydarzeniach z Avengers: Koniec gry. Dowiemy się jakie będą następstwa rezygnacji Steve’a Rogersa z bycia Kapitanem Ameryką i przekazania swojej tarczy Samowi Wilsonowi. Do swoich ról powrócą Anthony Mackie jako Sam Wilson aka Falcon i Sebastian Stan jako Bucky Barnes aka Zimowy Żołnierz.

Premiera serialu w 2021 roku. Pierwszą produkcją, która pojawi się na Disney+ będzie WandaVision.

Źródło: The Hollywood Reporter

ZOBACZ TEŻ  Finałowy zwiastun serialu The Falcon and the Winter Soldier

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.