w

The Falcon and The Winter Soldier – Brühl i VanCamp dołączą do obsady?

marvel falcon winter soldier tv series disney
collider

Jak donosi collider Daniel Brühl i Emily VanCamp prowadzą rozmowy odnośnie swojego występu w serialu The Falcon and The Winter Soldier, który powstaje dla platformy Disney +.

Brühl po raz pierwszy pojawił się w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów jako Baron Helmut Zemo. Tu również odegra rolę czarnego charakteru. W filmie jego postać doprowadziła do konfliktu pomiędzy Starkiem a Rogersem. Natomiast VanCamp pojawiła się w obu częściach Kapitana Ameryki, gdzie wystąpiła jako Sharon Carter, młodsza siostra Peggy Carter, będącej wielką miłością Steve’a.

captain america civil war danieul bruhl zemo
collider (Daniel Brühl)

Serial wyreżyseruje Kari Skogland, a Malcolm Spellman jest autorem scenariusza. Ma on składać się z sześciu odcinków. Jego premiera planowana jest na sierpień przyszłego roku. Co do fabuły jest ona na razie trzymana w tajemnicy. W roli Falcona ponownie Anthony Mackie, a Sebastian Stan wcieli się w Zimowego Żołnierza.

sharon carter blogrolljpg e31d58 1280w 1024x576
ign (Emily VanCamp)

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

stranger things 150x150

Stranger Things sezon 3. – nowa zapowiedź oraz plakaty z bohaterami!

baner kwadrat df 02 2 e1561738581799 150x87

Dni Fantastyki 2019 – święto wrocławskiej fantastyki zacznie się już w lipcu!