The Expanse – zwiastun finałowego sezonu

}

Data: 17 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Amazon Prime Video opublikował pełny zwiastun oczekiwanego szóstego i zarazem finałowego sezonu kosmicznego serialu The Expanse. Produkcja ta uważana jest za jedną z najlepszych tego gatunku w przeciągu ostatnich lat.

The Expanse z nowymi odcinkami powróci już 10 grudnia 2021 roku. Nowe odcinki będą dostępne w każdy piątek, aż do epickiego finału 14 stycznia 2022 roku.

Serial The Expanse nie jest oryginalną produkcją Amazona. Powstała ona dla stacji Syfy, która jednak zdecydowała się ją anulować po trzech sezonach. Amazon uratował produkcję i była to jedna z jego najlepszych decyzji, bowiem serial stał się wielkim hitem platformy.

W szóstym sezonie nadal trwać będzie wojna w Układzie Słonecznym, bowiem Marco Inaros i jego Wolna Marynarka w dalszym ciągu przeprowadzają niszczycielskie ataki na Ziemię i Marsa. Napięcia wojenne i poniesione straty grożą rozpadem załogi Rocinante. Chrisjen Avasarala decyduje się na śmiałą misję. Wysyła byłą marsjańską marine Bobbie Draper na tajną misję, która może odwrócić losy konfliktu. Z kolei za Pierścieniami powstaje nowa moc…

Fabuła serialu The Expanse opiera się na bestsellerowej serii książek autorstwa Daniela Abrahama i Ty Francka, którzy tworzą pod pseudonimem Jamesa SA Corey’a.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  New York Comic Con: The Walking Dead, The Expanse, Snowpiercer i inne produkcje. Są nowe informacje i zapowiedzi!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.