The Expanse sezon 4. – kosmiczna przygoda na oficjalnym zwiastunie!

}

Data: 19 listopada 2019

a

Kategorie: Newsy

Już za niecały miesiąc na Amazonie zadebiutuje czwarty sezon serialu The Expanse, który to platforma uratowała, bowiem stacja Syfy skasowała go po trzecim sezonie, a produkcja ta określana jest jako jeden z najlepszych seriali science fiction ostatnich lat. Zobaczcie pełny zwiastun poniżej, który zapowiada wielką kosmiczną przygodę.

W nowym sezonie ujrzymy jak załoga Rocinante wyrusza na misję, której celem jest zbadanie nowych światów, bowiem poprzez odkrycie tunelu czasoprzestrzennego ludzkość otrzymała dostęp do tysięcy nowych planet, a wśród nich są również planety podobne Ziemi. Odkrycie to zaognia już istniejący konflikt pomiędzy mieszkańcami Ziemi, Marsa, a Pasa Asteroid, zwanych Belterami. Pierwszą planetą jaką odkryją i spróbują skolonizować jest Ilus – bogata w zasoby naturalne i naznaczona ruinami dawno zmarłej cywilizacji kosmitów.

Premiera dziesięcioodcinkowego sezonu czwartego The Expanse już 13 grudnia br. Możemy spodziewać się wielkiego widowiska, bowiem jak wiadomo platforma zainwestowała w projekt mnóstwo pieniędzy, aby mieć pewność, że serial nie straci na swojej jakości. Pewność Amazona co do swojej produkcji objawia się też w tym, że już kilka miesięcy temu zapowiedział on dalszy ciąg The Expanse.

Poniżej nowy plakat promujący produkcję.

the expanse 4 poster

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  New York Comic Con: The Walking Dead, The Expanse, Snowpiercer i inne produkcje. Są nowe informacje i zapowiedzi!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.