w

The Expanse sezon 4. – kosmiczna przygoda na oficjalnym zwiastunie!

The Expanse

Już za niecały miesiąc na Amazonie zadebiutuje czwarty sezon serialu The Expanse, który to platforma uratowała, bowiem stacja Syfy skasowała go po trzecim sezonie, a produkcja ta określana jest jako jeden z najlepszych seriali science fiction ostatnich lat. Zobaczcie pełny zwiastun poniżej, który zapowiada wielką kosmiczną przygodę.

W nowym sezonie ujrzymy jak załoga Rocinante wyrusza na misję, której celem jest zbadanie nowych światów, bowiem poprzez odkrycie tunelu czasoprzestrzennego ludzkość otrzymała dostęp do tysięcy nowych planet, a wśród nich są również planety podobne Ziemi. Odkrycie to zaognia już istniejący konflikt pomiędzy mieszkańcami Ziemi, Marsa, a Pasa Asteroid, zwanych Belterami. Pierwszą planetą jaką odkryją i spróbują skolonizować jest Ilus – bogata w zasoby naturalne i naznaczona ruinami dawno zmarłej cywilizacji kosmitów.

Premiera dziesięcioodcinkowego sezonu czwartego The Expanse już 13 grudnia br. Możemy spodziewać się wielkiego widowiska, bowiem jak wiadomo platforma zainwestowała w projekt mnóstwo pieniędzy, aby mieć pewność, że serial nie straci na swojej jakości. Pewność Amazona co do swojej produkcji objawia się też w tym, że już kilka miesięcy temu zapowiedział on dalszy ciąg The Expanse.

Poniżej nowy plakat promujący produkcję.

the expanse 4 poster

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

se3

Sex Education sezon 2. – obsada serialu powiększa się o nowe nazwiska!

fast furious spy racers netflix 1

Fast & Furious: Spy Races – są pierwsze zdjęcia z nowej animacji Netflixa!