w

The Expanse odnowiony na 6. finałowy sezon!

the expanse season 5 trailer reveals premiere date

Po tym jak stacja Syfy skasowała serial The Expanse po trzech sezonach, uratowała go platforma Amazon i stał się on jej wielkim hitem. Uważany jest za jeden z najlepszych serialu science fiction ostatnich lat. Jednak i jego czeka koniec. Amazon przedłużył produkcję na szósty i zarazem finałowy sezon.

Serwis streamingowy taką decyzję podjął jeszcze przed premierą nadchodzącego piątego sezonu, którego debiut zaplanowany jest na 16 grudnia br.

Wstępnie rozpoczęcie prac na planie finałowego sezonu zaplanowano na 20 stycznia 2021 roku. Powróci większość znanej nam dobrze obsady, oprócz Casa Anvara, który spotkał się w tym roku z szeregiem zarzutów seksualnych. W ekipie jest także showrunner Naren Shankar. Scenariusze do szóstego sezonu są już gotowe.

W piątym sezonie ludzie opuszczą Układ Słoneczny w poszukiwaniu nowych domów, bowiem Pas został wyeksploatowany. Załoga Rocinante będzie miała problem z przeszłością i teraźniejszością, co wywoła skutki zarówno dla nich samych, jak i dla całego Słonecznego Układu.

Źródło: deadline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

os1

Świąteczne seriale – sprawdź, co musisz zobaczyć w te święta!

one day at a time season 4 cast photo

One Day At a Time ponownie anulowane