The Expanse odnowiony na 6. finałowy sezon!

}

Data: 25 listopada 2020

a

Kategorie: Newsy

Po tym jak stacja Syfy skasowała serial The Expanse po trzech sezonach, uratowała go platforma Amazon i stał się on jej wielkim hitem. Uważany jest za jeden z najlepszych serialu science fiction ostatnich lat. Jednak i jego czeka koniec. Amazon przedłużył produkcję na szósty i zarazem finałowy sezon.

Serwis streamingowy taką decyzję podjął jeszcze przed premierą nadchodzącego piątego sezonu, którego debiut zaplanowany jest na 16 grudnia br.

Wstępnie rozpoczęcie prac na planie finałowego sezonu zaplanowano na 20 stycznia 2021 roku. Powróci większość znanej nam dobrze obsady, oprócz Casa Anvara, który spotkał się w tym roku z szeregiem zarzutów seksualnych. W ekipie jest także showrunner Naren Shankar. Scenariusze do szóstego sezonu są już gotowe.

W piątym sezonie ludzie opuszczą Układ Słoneczny w poszukiwaniu nowych domów, bowiem Pas został wyeksploatowany. Załoga Rocinante będzie miała problem z przeszłością i teraźniejszością, co wywoła skutki zarówno dla nich samych, jak i dla całego Słonecznego Układu.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Grudzień w Netflix, HBO GO i w telewizji – Serialowe nowości i kontynuacje

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.