The Expanse – finałowy sezon już w grudniu!

}

Data: 11 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Serwis Amazon Prime Video ogłosił datę premiery nadchodzącego szóstego i zarazem finałowego sezonu kosmicznego serialu The Expanse. Produkcja z nowymi odcinkami powróci jeszcze w tym roku.

Premiera 6. sezonu zaplanowana została na 10 grudnia. W każdy kolejny piątek zadebiutuje nowy odcinek, który powoli prowadzić nas będzie do epickiego finału mającego mieć miejsce 14 stycznia 2022 roku. Tak więc sezon ten będzie najkrótszym w historii serialu. Liczyć będzie zaledwie 6 odcinków.

Ogłoszenie daty premiery zbiegło się z wydaniem pierwszej zapowiedzi finałowej serii. Możecie zapoznać się z nią poniżej. Marco Inaros dalej będzie kontynuował atak na Ziemię i Marsa. Zaś trwająca kosmiczna wojna staje na drodze załodze Rocinante.

Serial The Expanse nie jest oryginalną produkcją Amazona. Powstała ona dla stacji Syfy, która jednak zdecydowała się ją anulować po trzech sezonach. Amazon uratował produkcję i była to jedna z jego najlepszych decyzji, bowiem serial stał się wielkim hitem platformy. Uważany jest on za jeden z najlepszych serialu science fiction ostatnich lat.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Expanse sezon 5. - nowa zapowiedź i data premiery!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.