The Essex Serpent – zwiastun dramatu grozy

}

Data: 26 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Apple TV+ prezentuje pierwszą oficjalną zapowiedź serialu The Essex Serpent. Produkcja opisywana jest jako dramat grozy rozgrywający się w czasach wiktoriańskich.

Fabuła serialu opiera się na powieści Sarah Perry. Główna bohaterka Cora, to wdowa, która po śmierci męża przenosi się z Londynu do małej wioski Aldwinter w hrabstwie Essex. Tam kobieta spotyka Willa, mężczyznę bardzo szanowanego wśród okolicznych mieszkańców. Pomiędzy tą dwójką rodzi się więź. Kiedy jednak dochodzi do tragedii miejscowi oskarżają Corę o przyciągnięcie mitycznego potwora. Cora zaczyna interesować się legendą o mitycznym wężu zwanym Essex Serpent i postanawia go odnaleźć. Czy jednak gigantyczny morski potwór istnieje naprawdę?

W rolach głównych występują Tom Hiddleston i Claire Danes. Premiera The Essex Serpent 13 maja 2022 roku.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze dramy koreańskie 2021 roku - obejrzeliście wszystkie 23?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.