Przeczytano:

The Equalizer – powstanie reboot serialu kryminalnego z lat 80!

05 11 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Stacja CBS pracuje nad rebootem serialu kryminalnego z lat 80. Główną rolę w nowej produkcji ma zagrać nagradzana piosenkarka i aktorka Queen Latifah. Obecnie zamówiony został pilot serialu.

Scenariusz napiszą Andrew Marlowe i Terri Miller. Będą oni także pełnić funkcję showrunnerów. Oryginalna produkcja emitowana była w latach 1985-1989 i doczekała się czterech sezonów. Głównym bohaterem był Robert McCall, były oficer wywiadu, który po przejściu na emeryturę wykorzystywał swoje umiejętności do pomocy zwykłym ludziom. Teraz w rolę ‘dobrego ducha’ wcieli się Latifah, która jak głosi oficjalny opis serialu ma zagrać enigmatyczną kobietę niosącą pomoc tym, którzy nie mają już innej deski ratunku.

Nie jest to pierwszy reboot tego serialu. W 2014 roku powstał film akcji Bez litości, w którym główną rolę zagrał Denzel Washington. Po czterech latach produkcja ta doczekała się swojego sequela. Teraz czas na kolejny serial…

Źródło: screenrant

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również