The Dropout – zwiastun miniserialu o pewnym medycznym przekręcie

}

Data: 8 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Hulu prezentuje zwiastun limitowanego serialu The Dropout, którego fabuła opiera się na prawdziwej historii. W roli głównej Amanda Seyfried.

Seyfired wciela się w Elizabeth Holmes, ambitnej i niezwykle inteligentnej kobiecie, która zboczyła w niewłaściwym kierunku. Holmes założyła biotechnologiczną firmę Theranos. Przedsiębiorstwo to obiecywało utworzenie rewolucyjnego testu krwi. Zaliczyło jednak spektakularny wzrost i taki sam upadek, a wszystko to w słynnej Dolinie Krzemowej. W tej technologii tak naprawdę jednak nic nie działało, Elizabeth jednak dorobiła się wielkiego majątku, za co została oskarżona.

W obsadzie serialu są także Naveen Andrews, William H. Macy, Laurie Metcalf, Elizabeth Marvel, Stephen Fry, Alan Ruck, Sam Waterston, Kate Burton, Utkarsh Ambudkar, Bill Irwin, Dylan Minnette i Mary Lynn Rajskub. Producentem wykonawczym i reżyserem The Dropout jest Michael Showalter. Elizabeth Meriwether pełni rolę showrunnera.

Premiera The Dropout 3 marca 2022 roku.

Zobaczcie plakat produkcji.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Czarny poniedziałek oraz Terapia - dwa seriale powracają z nowymi sezonami na HBO GO

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.