The CW pracuje nad serialem Wonder Girl

}

Data: 17 listopada 2020

a

Kategorie: Newsy

Sieć The CW pracuje nad nową serią opartą o komiksy DC. Tym razem główną bohaterką serialu będzie Wonder Girl. Powstający serial będzie pierwszym należącym do Arrowverse, w którym główną superbohaterką będzie latynoska.

Scenariusz do Wonder Girl pisze Dailyn Rodriguez. Współpracuje ona z Gregiem Berlanti będącym producentem wykonawczym wraz z Sarah Schechter i Davidem Maddenem.

W styczniu 2021 roku będzie miało miejsce wydarzenie zwane Future State, na którym dowiemy się jakie będą przyszłe losy uniwersum DC i jakie zmiany zostaną wprowadzone. To właśnie tam po raz pierwszy będziemy mogli zobaczyć nową Wonder Woman – Yarę Flor z Brazylii. Bohaterka ta nie pojawiła się do tej pory w żadnym z komiksów.

Yara zastapi Dianę Prince jako nowa Wonder Woman. Los samej Diany obecnie jest niejasny. Yara ma ukazana być jako córka amazońskiego wojownika i brazylijskiego boga rzeki. Nie wybrano jeszcze aktorki, która wcieli się w tę postać.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Swamp Thing – jest pełna zapowiedź!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.