The CW podaje datę premiery finałowego sezonu ”Flasha”

}

Data: 6 grudnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja The CW nareszcie wyznaczyła datę premiery dziewiątego i zarazem finałowego sezonu Flasha. Nowe odcinki produkcji o tym niesamowicie szybkim komiksowym bohaterze będą miały swoją premierę za dwa miesiące.

Debiut pierwszego odcinka finałowej serii wyznaczono na godzinę 20:00 8 lutego 2023 roku.

Akcja rozpocznie się tydzień po finale ósmej serii, w której to doszło do pokonania Reverse. Barry Allen i Iris West-Allen zbliżają się do siebie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Flash po raz ostatni stanie oko w oko z nowym, śmiercionośnym przeciwnikiem, aby ocalić swoje dziedzictwo i Central City.

Brad Schwartz, prezes CW Entertainment, mówi w swoim oświadczeniu:

The Flash zostanie zapamiętany jako jeden z największych programów w historii The CW, a wszyscy zaangażowani w jego wspaniały dziewięciosezonowy bieg powinni być bardzo dumni. Zespół dostarczył epicki sezon finałowy, pełen zwrotów akcji, gościnnie występujących gwiazd i niespodzianek, które zachwycą każdego fana. Nadszedł czas, aby nadgonić zaległości i cieszyć się tą fantastyczną ostatnią serią u boku najszybszego człowieka na świecie.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Carole Baskin pozywa Netflixa!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.