The Crown sezon 4. – rola księżnej Diany obsadzona!

}

Data: 10 kwietnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Netflix podał nazwisko aktorki, która wcieli się w księżną Dianę. Swoim wyborem zaskoczył wszystkich, bowiem Emma Corrin to młodziutka i dopiero debiutująca aktorka.

https://www.instagram.com/p/BwCnHj9n7oZ/?utm_source=ig_embed

Rola w tym serialu napewno stanowić będzie dla niej wielkie wyzwanie oraz szansę, bowiem do tej pory wystąpiła tylko w kilku mało popularnych produkcjach, m.in. w krótkometrażówce Alex’s Dream czy w jednym odcinku serialu Grantchester. Jak sama mówi jest gotowa sprostać temu wyzwaniu, a samo dołączenie jej do obsady tego serialu jest już dla niej wielkim wyróźnieniem, bowiem ogląda go od samego początku.

Niedługo swoją premierę będzie miał sezon 3., który rozpocznie się po narodzinach księcia Edwarda, a więc od 1964 roku i potrwa do 1976 roku. Z kolei sezon 4. opowie o końcu lat 70. i zakończy się pod koniec lat 80. To w nim ujrzymy rządy Margaret Thatcher oraz losy księżnej Diany.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Brooklyn 9-9 – NBC podaje datę premiery finałowego sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.