w

The Crown sezon 4. – rola księżnej Diany obsadzona!

The crown logo

Netflix podał nazwisko aktorki, która wcieli się w księżną Dianę. Swoim wyborem zaskoczył wszystkich, bowiem Emma Corrin to młodziutka i dopiero debiutująca aktorka.

View this post on Instagram

overjoyed, over the moon and incredibly honoured ❤️ what a project to join @thecrownnetflix

A post shared by Emma Corrin (@emmalouisecorrin) on

Rola w tym serialu napewno stanowić będzie dla niej wielkie wyzwanie oraz szansę, bowiem do tej pory wystąpiła tylko w kilku mało popularnych produkcjach, m.in. w krótkometrażówce Alex’s Dream czy w jednym odcinku serialu Grantchester. Jak sama mówi jest gotowa sprostać temu wyzwaniu, a samo dołączenie jej do obsady tego serialu jest już dla niej wielkim wyróźnieniem, bowiem ogląda go od samego początku.

Niedługo swoją premierę będzie miał sezon 3., który rozpocznie się po narodzinach księcia Edwarda, a więc od 1964 roku i potrwa do 1976 roku. Z kolei sezon 4. opowie o końcu lat 70. i zakończy się pod koniec lat 80. To w nim ujrzymy rządy Margaret Thatcher oraz losy księżnej Diany.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

moore 150x150

Historia Lisey – Julianne Moore w adaptacji kolejnej powieści mistrza grozy!

monsters inc slice 150x150

Potwory i spółka powrócą jako serial!