w

The Crown sezon 3. – jest zapowiedź i data premiery!

Netflix

Netflix opublikował pierwszą zapowiedź trzeciego sezonu serialu The Crown. Ujawnia ona datę premiery kontynuacji. Oprócz tego w sieci pojawiły się także debiutanckie zdjęcia.

Akcja nowego sezonu rozgrywać się będzie w latach 1964-1977 i skupi się na rządach premiera Harolda Wilsona. W królową Elżbietę wcieli się Olivia Colman. Zastąpi ona Claire Foy. Księcia Filipa zagra natomiast Tobias Menzies, który przejmie rolę po Matt’cie Smith’cie, a księżniczkę Małgorzatę zagra Helena Bonham Carter. Przez poprzednie dwa sezonu odgrywała ją Vanessa Kirby. Do obsady należą także Ben Daniels jako Tony Armstrong-Jones, Josh O’Connor jako książę Karol, Erin Doherty jako księżniczka Anna, Jason Watkins jako Harold Wilson i Marion Bailey.

Sezon trzeci zadebiutuje już 17. listopada.

the crown season 3 tobias menzies
Netflix
the crown season 3 images ew 1 600x397
Netflix
the crown helena bonham carter 600x337
Netflix

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

American Horror Story 1984

American Horror Story: 1984 – przeraźliwy krzyk na nowym plakacie!

blank

Aktor z The Walking Dead nie żyje. Dango Nguyen zmarł w wieku 48 lat.