The Craving – nowy serial grozy Netflixa

1 lipca 2021 | Newsy

Jak donoszą zagraniczne media Deborah Logan, Adam Robitel i Gavin Hefferman pracują nad nowym serialem grozy dla Netflixa. Produkcja nosić będzie tytuł The Craving.

Robitel i Hefferman są w trakcie pisania scenariusza do odcinka pilotażowego, a Robitel zajmie się także reżyserią.

The Craving zajmie się badaniem prawdziwych horrorów z perspektywy gatunku. Główną bohaterką będzie kobieta, szeryf pewnego narciarskiego miasteczka w Kolorado, które co rusz oblegane jest przez jakieś dziwne zagrożenie.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Batwoman – pierwsze spojrzenie na nową Batwoman!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram