The Continental – obsadzono rolę Charona

}

Data: 12 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Jak donoszą zagraniczne media obsadzona została rola młodego Charona. W postać tą w serialu The Continental powstającym dla Starz wcieli się nowicjusz Ayomide Adegun.

Charon to niezawodny konsjeż hotelu Continental i prawa ręka Winstona. W filmach o Johnie Wicku wciela się w niego Lance Reddick.

W obsadzie są także Peter Greene jako wuj Charlie, Jeremy Bobb jako Mayhew, Colin Woodell jako Winston, Mel Gibson jak Cormac, Hubert Point-Du Jour jako Miles, Jessica Allain jako Lou, Mishel Prada jako KD, Nhung Kate jako Yen i Ben Robson jako Frankie.

The Continental rozgrywać będzie się 40 lat przed wydarzeniami znanymi z filmów. Akcja serialu osadzona będzie w latach 70. XX wieku w Nowym Jorku. Poznamy młodego Winstona, który trafia do kryminalnego półświatka i z czasem stanie się właścicielem całej sieci tytułowych hoteli, które są bezpieczną przystanią dla zabójców z całego świata.

Tytułowy hotel pierwszy raz pojawił się w pierwszym filmie o przygodach Johna Wicka i stał się główną lokalizacją całej serii.

Serial The Continental składać ma się z trzech 90-minutowych części.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  BoJack Horseman – zwiastun 5. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.