The Circle powraca! Drugi sezon tego reality show już za tydzień!

6 kwietnia 2021 | Newsy

Będziesz lepszą wersją siebie czy może kimś zupełnie innym. Na platformę Netflix zmierza drugi sezon popularnego reality show The Circle.

W 2. sezonie będzie działo się jeszcze więcej niż dotąd! Przygotujcie się na spotkanie z zupełnie nową ekipą uczestników gotowych czatować, flirtować, zawierać przyjaźnie i zdradzać innych, aby zdobyć główną nagrodę. Kto jest sobą, a kto tylko udaje? To Wy musicie zgadnąć.

Gotowi na kolejne strategiczne rozgrywki? W nowym sezonie nowi sojusznicy, wrogowie i oszuści konkurują ze sobą online o wcale niebagatelną kwotę.

Premiera 2. sezonu The Circle – USA już w środę, 14 kwietnia. Kolejne odcinki pojawią się również w środy — 21 i 28 kwietnia, a finał nastąpi 5 maja.

Źródło: youtube

ZOBACZ TEŻ  BH90210 wkrótce na FOX!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram