The Chosen One – dwójka aktorów serialu zginęła w tragicznym wypadku!

}

Data: 20 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

W czwartek w Meksyku doszło do tragicznego wypadku samochodowego z udziałem ekipy serialu Netflixa The Chosen One. Dwójka aktorów nie żyje.

Zginęli Raymundo Garduno Cruz i Juan Francisco Gonzalez Aguilar. Ranni są zaś dwaj inni członkowie obsady i cztery osoby z ekipy. Ich stan nie zagraża życiu.

Do wypadku doszło w trakcie transportu busem z Santa Rosalia na lokalne lotnisko. Auto zjechało z drogi i się rozbiło. Przyczyny wypadku są dopiero badane. Produkcja została wstrzymana i nie wiadomo jak te tragiczne wydarzenia wpłyną na jej dalsze losy.

Fabuła The Chosen One opiera się na komiksie Marka Millara American Jesus. Główny bohater to 12-letni chłopiec, który dowiaduje się, że jest wcieleniem Jezusa Chrystusa. Posiada biblijne moce, a jego przeznaczeniem jest zbawienie ludzkości.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Poznajcie obsadę serialu Peacock Akademia Wampirów

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.