The Boys z oficjalnym zamówieniem na 4. sezon

}

Data: 13 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Choć nie zakończyła się jeszcze emisja trzeciej serii The Boys, platforma Amazon Prime Video już oficjalnie ogłosiła zamówienie czwartego sezonu.

Chyba nikogo z nas ta decyzja nie dziwi. The Boys to flagowy serial platformy, który przyciąga miliony widzów. Produkcja ta doczekała się już animowanego spin-off noszącego tytuł Chłopcy przedstawiają: Czyste zło (z ang. The Boys Presents: Diabolical). W przygotowaniu jest zaś aktorski serial rozszerzający uniwersum. Nie posiada on jeszcze swojego tytułu, ale wiemy, iż jego akcja będzie działa się w amerykańskiej uczelni dla super-bohaterów.

The Boys to nonszalanckie spojrzenie na to, co dzieje się z super-bohaterami, gdy stają się równie popularni co celebryci, tak samo wypływowi jak politycy i tak boscy jak bogowie, i gdy nadużywają swych mocy, zamiast wykorzystać je w słusznym celu. Bezsilność stanie przeciwko super-potędze, gdy The Boys wyruszają w bohaterską wyprawę, by ujawnić prawdę o Siódemce, wspieranej przez organizację Vought.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Peacock odnawia na 2. sezon nadprzyrodzony dramat Wolf Like Me

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.