The Boys – teaser kolejnej adaptacji komiksu

}

Data: 25 stycznia 2019

a

Kategorie: Newsy

Seth Rogen, jeden z twórców serialu, na swoim Twitterze opublikował minutowy materiał ukazujący pojedyńcze sceny z The Boys.

Serial ten powstaje na podstawie bardzo brutalnego komiksu Gartha Ennisa i Daricka Robertsona, także możemy spodziewać się krwawych i dosadnych scen. Opowiada on grupie mścicieli tworzących tajny oddział CIA, którzy obserwują poczynania herosów, a ci każdymi możliwymi środkami dążą do pokonania zdegenerowanych i skorumpowanych superbohaterów nazywanych Siódemką.

W obsadzie są Karl Urban, Karen Fukuhara, Laz Alonso, Tomer Kapon, Anthony Starr, Dominique McElligott, Jesse T. Usher, Chance Crawford, Simon Pegg i Jack Quaid. Oprócz Rogena, serial produkuje także Evan Goldberg i Eric Kripke, który jest także scenarzystą.

The Boys zadebiutują prawdopodobnie jeszcze w tym roku na platformie Amazon Prime.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Superman & Lois – zobaczcie nowy zwiastun oczekiwanej produkcji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.