The Boys sezon 3. – Soldier Boy i inni na nowych zdjęciach promujących serial

}

Data: 10 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Zadebiutowały dwa nowe zdjęcia promujące 3. sezon serialu The Boys. Na fotografiach widzimy Jensena Acklesa jako Soldier Boy’a oraz Jacka Quaida i Karla Urbana, którzy wcielają się odpowiednio w postać Hughie i Billy’ego Butchera.

Zdjęcia te nie są kadrami z serialu, a ujęciami zza kulis.

Trzeci sezon The Boys zapowiada się niezwykle ciekawie. W drugiej serii Becca zginęła, Homelander uwolnił Butchera, a Victoria Neuman okazała się supkiem.

Serial ten opowiada o grupie, która tworzy tajny oddział CIA. Ich zadaniem jest obserwacja i walka ze złymi zachowaniami superbohaterów. Kieruje nimi także chęć zemsty, bowiem każdy z nich w jakiś sposób został skrzywdzony. Herosi zwani są Siódemką, mając moce, nadużywają ich, wykorzystują je do niecnych celów, zamiast walczyć ze złem.

W trzecim sezonie do stałych bywalców dołączą Miles Gaston Villaneuva jako Supersonic, Sean Patrick Flanery jako Gunpowder, Nick Wechsler jako Blue Hawk i Laurie Holden jako Crimson Countess.

Premiera 3. sezonu The Boys już 3 czerwca 2022 roku.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Poznajcie pierwszą obsadę spin-offu The Boys!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.