The Boys sezon 3. – pierwsza zapowiedź i data premiery!

}

Data: 8 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Niezwykle popularny serial Amazon Prime Video The Boys z 3. sezonem powróci już w czerwcu tego roku. Informację o dacie premiery opublikowano na oficjalnym profilu serialu na Twitterze.

Pierwszy odcinek 3. sezonu The Boys zadebiutuje 3 czerwca 2022 roku. W ten dzień zadebiutują na platformie 3 pierwsze epizody. Kolejne pojedyńczo pojawiać będą się co tydzień. 3. sezon składa się z ośmiu odcinków.

Trzeci sezon The Boys zapowiada się niezwykle ciekawie. W drugiej serii Becca zginęła, Homelander uwolnił Butchera, a Victoria Neuman okazała się supkiem.

Serial The Boys opowiada o grupie, która tworzy tajny oddział CIA. Ich zadaniem jest obserwacja i walka ze złymi zachowaniami superbohaterów. Kieruje nimi także chęć zemsty, bowiem każdy z nich w jakiś sposób został skrzywdzony. Herosi zwani są Siódemką, mając moce, nadużywają ich, wykorzystują je do niecnych celów, zamiast walczyć ze złem.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  The Boys sezon 2. - jest pierwsza zapowiedź!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.