The Boys sezon 3. – Laurie Holden jako Karmazynowa Hrabina

}

Data: 28 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Do obsady 3. sezonu The Boys dołącza aktorka Laurie Holden, znana z The Walking Dead oraz Z Archiwum X. Wcieli się ona w postać znaną jako Karmazynowa Hrabina (z ang. Crimson Countess).

Dołącza ona do innych niedawno ogłoszonych członków tej serii: Miles Gaston Villaneuva wcieli się w Supersonica, Sean Patrick Flanery w Gunpowdera, Katia Winter wystąpi jako Little Nina, a Nick Wechsler w Blue Hawka.

Serial The Boys opowiada o grupie, która tworzy tajny oddział CIA. Ich zadaniem jest obserwacja i walka ze złymi zachowaniami superbohaterów. Kieruje nimi także chęć zemsty, bowiem każdy z nich w jakiś sposób został skrzywdzony. Herosi zwani są Siódemką, mając moce, nadużywają ich, wykorzystują je do niecnych celów, zamiast walczyć ze złem.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Gal Gadot zagra Hedy Lamarr! Showtime zamówił serial!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.