w

The Boys sezon 2. – zobaczcie nową zapowiedź oczekiwanej produkcji!

the boys 2 e1596555384977 732x412

Platforma Amazon opublikowała nową pełną akcji i przedstawiającą Stormfront zapowiedź nadchodzącego drugiego sezonu serialu The Boys.

Serial ten opowiada o grupie, która tworzy tajny oddział CIA. Ich zadaniem jest obserwacja i walka ze złymi zachowaniami superbohaterów. Kieruje nimi także chęć zemsty, bowiem każdy z nich w jakiś sposób został skrzywdzony. Herosi zwani są Siódemką, mając moce, nadużywają ich i wykorzystują je do niecnych celów, zamiast walczyć ze złem. Produkcja charakteryzuje się dużą dawką brutalności, a superbohaterowie ukazani są w satyryczny i cyniczny sposób.

W nowej serii nasi bohaterowie uciekają przed prawem, ścigani przez superbohaterów, desperacko będą próbować się przegrupować, aby rozprawić się z organizacją Vought. W Siódemce też nie za dobrze się dzieje. Homelander chce przejąć całkowitą kontrolę, jednak jego moc zagrożona jest przez pojawienie się Stormfront.

the boys 2 pb 691x1024

Premiera 2. sezonu już 4 września na platformie Amazon Prime Video.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

photo 62738 1596519433 big 150x150

Osaczony – już wiosną na antenie Polsatu!

sony plans whos the boss sequel series 150x150

Who’s the Boss? – Sony robi kontynuację popularnego serialu lat 80!