The Boys sezon 2. – zobaczcie nową zapowiedź oczekiwanej produkcji!

}

Data: 5 sierpnia 2020

a

Kategorie: Newsy

Platforma Amazon opublikowała nową pełną akcji i przedstawiającą Stormfront zapowiedź nadchodzącego drugiego sezonu serialu The Boys.

Serial ten opowiada o grupie, która tworzy tajny oddział CIA. Ich zadaniem jest obserwacja i walka ze złymi zachowaniami superbohaterów. Kieruje nimi także chęć zemsty, bowiem każdy z nich w jakiś sposób został skrzywdzony. Herosi zwani są Siódemką, mając moce, nadużywają ich i wykorzystują je do niecnych celów, zamiast walczyć ze złem. Produkcja charakteryzuje się dużą dawką brutalności, a superbohaterowie ukazani są w satyryczny i cyniczny sposób.

W nowej serii nasi bohaterowie uciekają przed prawem, ścigani przez superbohaterów, desperacko będą próbować się przegrupować, aby rozprawić się z organizacją Vought. W Siódemce też nie za dobrze się dzieje. Homelander chce przejąć całkowitą kontrolę, jednak jego moc zagrożona jest przez pojawienie się Stormfront.

the boys 2 pb

Premiera 2. sezonu już 4 września na platformie Amazon Prime Video.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Nie z tego świata – wielki powrót Johna Winchestera!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.