w

The Boys powróci w przyszłym roku!

spidersweb

Karl Urban, jeden z aktorów występujących w serialu The Boys ogłosił na swoim Instagramie, że zdjęcia z jego udziałem do drugiego sezonu serialu właśnie się zakończyły.

Potwierdził on także, że hitowy serial Amazona powróci w połowie 2020 roku. Obecnie cały sezon pierwszy dostępny jest na platformie Amazon Prime Video.

Serial The Boys opowiada o grupie, która tworzy tajny oddział CIA. Ich zadaniem jest obserwacja i walka ze złymi zachowaniami superbohaterów. Kieruje nimi także chęć zemsty, bowiem każdy z nich w jakiś sposób został skrzywdzony. Herosi zwani są Siódemką, mając moce, nadużywają ich i wykorzystują je do niecnych celów, zamiast walczyć ze złem. Produkcja charakteryzuje się dużą dawką brutalności, a superbohaterowie ukazani są w satyryczny i cyniczny sposób.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

blank

Potwór z bagien (Swamp Thing) – serial pojawił się w ofercie HBO GO!

blank

Obsesja Eve sezon 3. – do obsady dołącza, aż siedem nowych nazwisk!