The Boys powróci w przyszłym roku!

}

Data: 8 listopada 2019

a

Kategorie: Newsy

Karl Urban, jeden z aktorów występujących w serialu The Boys ogłosił na swoim Instagramie, że zdjęcia z jego udziałem do drugiego sezonu serialu właśnie się zakończyły.

Potwierdził on także, że hitowy serial Amazona powróci w połowie 2020 roku. Obecnie cały sezon pierwszy dostępny jest na platformie Amazon Prime Video.

https://www.instagram.com/p/B4h3XjYgQG5/

Serial The Boys opowiada o grupie, która tworzy tajny oddział CIA. Ich zadaniem jest obserwacja i walka ze złymi zachowaniami superbohaterów. Kieruje nimi także chęć zemsty, bowiem każdy z nich w jakiś sposób został skrzywdzony. Herosi zwani są Siódemką, mając moce, nadużywają ich i wykorzystują je do niecnych celów, zamiast walczyć ze złem. Produkcja charakteryzuje się dużą dawką brutalności, a superbohaterowie ukazani są w satyryczny i cyniczny sposób.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Boys sezon 2. - bojkot formy emisji serialu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.