The Boys – pierwsze spojrzenie na Soldier Boy’a!

}

Data: 8 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Nareszcie możemy zobaczyć jak w pełnej krasie wyglądać będzie superbohater Soldier Boy w trzecim sezonie serialu The Boys. W postać tą wciela się aktor znany z serialu Nie z tego świata Jensen Ackles.

Soldier Boy był bohaterem znanym w czasie II wojny światowej. Stał się pierwszym superbohaterem ‘celebrytą’ i nieodzownym elementem amerykańskiej kultury. Jest on swego rodzaju parodią marvelowskiego Kapitana Ameryki. Znany jest ze swojej siły i zwinności oraz umięjetności łatwego unikania ciosów i pocisków. Ekspert w walce wręcz, a swojej tarczy używa jako broni.

Kostium Soldier Boy’a zaprejektowała Laura Jean Shannon i grafik Greg Hopwood.

bez tytulu 5

Tutaj link do wpisu na Instagramie.

Naszym celem było podkreślenie minionej epoki. Zagłębiliśmy się w amerykańską jakość opartą na praktycznych zastosowaniach kostiumu żołnierza, ale z dużą dawką oldschoolowego kowbojskiego nurtu. Soldier Boy musi mieć wygląd, fryzurę i odpowiednią postawę, to wszystko ma Jensen Ackles, a kostium to tylko uwydatnia. – powiedziała Shannon

Serial The Boys opowiada o grupie, która tworzy tajny oddział CIA. Ich zadaniem jest obserwacja i walka ze złymi zachowaniami superbohaterów. Kieruje nimi także chęć zemsty, bowiem każdy z nich w jakiś sposób został skrzywdzony. Herosi zwani są Siódemką, mając moce, nadużywają ich, wykorzystują je do niecnych celów, zamiast walczyć ze złem.

Źródło: variety

ZOBACZ TEŻ  The Boys sezon 2. - nowa zapowiedź i zielone światło dla kontynuacji!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.