w

The Boys – jest pełny zwiastun serialu od Amazona!

the boys 1 600x338
cinemags

Po kilku krótszych materiałach promocyjnych Amazon wypuścił wreszcie pełną zapowiedź swojego nowego serialu opartego na serii komiksów. Zobaczcie brutalny i krwawy zwiastun.

Serial ten opowiada o grupie mścicieli tworzących tajny oddział CIA. Ich zadaniem jest obserwacja i walka z tym co robią superbohaterowie. Kieruje nimi także chęć zemsty, bowiem każdy z nich w jakiś sposób został skrzywdzony przez nich. Herosi zwani są Siódemką i mając moce nadużywają ich, wykorzystują je do niecnych celów, zamiast walczyć ze złem.

Premiera The Boys już 26. lipca. Za produkcję odpowiadają Seth Rogen i Evan Goldberg. Do obsady należą m.in. Karl Urban, Karen Fukuhara, Laz Alonso, Tomer Kapon, Anthony Starr, Simon Pegg, Dominique McElligott oraz Chance Crawford.

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

glow season 3 poster 405x600 150x150

GLOW sezon 3. – zobaczcie pierwszy zwiastun i plakat!

the loudest voice e1560792643164 150x150

The Loudest Voice – Crowe jako Roger Ailes na nowej zapowiedzi!