The Boys – jest pełny zwiastun serialu od Amazona!

}

Data: 18 czerwca 2019

a

Kategorie: Newsy

Po kilku krótszych materiałach promocyjnych Amazon wypuścił wreszcie pełną zapowiedź swojego nowego serialu opartego na serii komiksów. Zobaczcie brutalny i krwawy zwiastun.

https://www.youtube.com/watch?v=06rueu_fh30&feature=youtu.be

Serial ten opowiada o grupie mścicieli tworzących tajny oddział CIA. Ich zadaniem jest obserwacja i walka z tym co robią superbohaterowie. Kieruje nimi także chęć zemsty, bowiem każdy z nich w jakiś sposób został skrzywdzony przez nich. Herosi zwani są Siódemką i mając moce nadużywają ich, wykorzystują je do niecnych celów, zamiast walczyć ze złem.

Premiera The Boys już 26. lipca. Za produkcję odpowiadają Seth Rogen i Evan Goldberg. Do obsady należą m.in. Karl Urban, Karen Fukuhara, Laz Alonso, Tomer Kapon, Anthony Starr, Simon Pegg, Dominique McElligott oraz Chance Crawford.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Guillermo del Toro stworzy serial z Netflixem

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.