The Book of Boba Fett – Temuera Morrison o serialu

}

Data: 14 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Dla platformy Disney+ powstaje kolejna produkcja należąca do uniwersum Gwiezdnych wojen. Mowa o serialu The Book of Boba Fett będącym spin-offem The Mandalorian. W głównego bohatera wcieli się Temuera Morrison, który w jednym z ostatnich wywiadów zdradził parę szczegółów odnośnie projektu.

Serial ma wypełnić luki w historii słynnego łowcy nagród, szczególnie to co stało się z Fettom po wydarzeniach z filmu Gwiezdne wojny: Część V – Imperium kontratakuje.

Zobaczymy jego przeszłość i to co się z nim działo od czasów Imperium kontratakuje. Jego historia utknęła w tym miejscu. Teraz nadszedł czas, aby poznać jego historię i dowiedzieć się o nim więcej. Chociaż dzięki temu, że nie wiele o nim wiedzieliśmy, to wraz z Robertem Rodriguezem jako reżyserem byliśmy w stanie przedstawić go w bardzo dynamiczny sposób w The Mandalorianie. – powiedział Morrison

Produkcja ma być limitowaną serią. Za reżyserię kilku epizodów odpowiada Robert Rodriguez oraz inni wspaniali reżyserzy. Ich nazwisk Morrison jednak nie zdradził. Producentami serialu The Book of Boba Fett są Jon Favreau i Dave Filoni.

Premiera serialu w grudniu tego roku

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The New Pope – John Malkovich na nowym zwiastunie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.