w

The Alienist: Angel of Darkness sezon 2. – zobaczcie nową zapowiedź

alienist angel of darkness extended trailer
darkhorizons

Stacja TNT opublikowała nowy materiał promujący drugi sezon The Alienist: Angel of Darkness. Zerknijcie na poniższą zapowiedź i dajcie znać co myślicie.

Drugi sezon serialu nosi tytuł The Alienist: Angel of Darkness. Produkcja ta w dalszym ciągu oparta jest o powieści Caleba Carra. Jest to mroczny serial kryminalny osadzony w Nowym Jorku u schyłku XIX wieku. Dziennikarz kryminalny, John Moore (Luke Evans) wraz z psychologiem, Laszlo Kreizlerem (Daniel Brühl) usiłują schwytać grasującego po mieście seryjnego mordercę. Dołacza do nich Sara Howard (Dakota Fanning) – policyjna sekretarka. W nowych odcinkach Sara otwiera własną agencję detektywistyczną i prowadzi sprawę porwania Any Linares – malutkiej córki hiszpańskiego konsula. W śledztwo ponownie angażują się Moore i Kreizler. Prowadzi ich ono w kierunku, jak do tej pory nieuchwytnego i bardzo niebezpiecznego mordercy.

Premiera drugiego sezonu Alienisty już 26 lipca br.

Źródło: darkhorizons.com

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

chernobyl director helming last of us

The Last of Us – powstaje adaptacja słynnej gry studia Naughty Dog, znamy reżysera pilota!

modern family season 9 episode 19 dunphys e1591376959586

Najlepsze seriale HBO GO – 7 pozycji, które koniecznie musisz nadrobić