w

The Affair sezon 5. – pierwsza zapowiedź finału!

The Affair

The Affair to dramat powstający dla Showtime. Platfroma właśnie zaprezentowała pierwszy zwiastun zapowiadający finałowy sezon produkcji, którego premiera odbędzie się już 25. sierpnia.

To opowieść o ryzykownym romansie, który pochłania pisarza Noaha i kelnerkę Alison. Oboje są w związkach małżeńskich, a podejmowane przez nich decyzje doprowadzają do ich rozpadu. W finale produkcji zobaczymy jak nasi bohaterowie będą musieli poradzić sobie z konsekwencjami swoich wcześniejszych wyborów. Jeśli tego nie zrobią nie zapanują nad przyszłością.

Do swoich ról ponownie powrócą Dominic West, Ruth Wilson, Maura Tierney i Joshua Jackson. Z nowych postaci zobaczymy Annę Paquin znaną z serialu Czysta krew. Twórcami serialu są Hagai Levi i Sarah Treem.

W Polsce wszystkie cztery sezony dostępne są na platformie Netflix.

Źródło: deadline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

michael sheen and david tennant in good omens amazon prime

Good Omens ma problem, pewna grupa chce jego skasowania!

gina torres

Suits sezon 9. – zobaczcie zapowiedź finału i nowy początek w spin-offie!