The Affair

The Affair sezon 5. – pierwsza zapowiedź finału!

23 czerwca 2019 | Newsy

The Affair to dramat powstający dla Showtime. Platfroma właśnie zaprezentowała pierwszy zwiastun zapowiadający finałowy sezon produkcji, którego premiera odbędzie się już 25. sierpnia.

To opowieść o ryzykownym romansie, który pochłania pisarza Noaha i kelnerkę Alison. Oboje są w związkach małżeńskich, a podejmowane przez nich decyzje doprowadzają do ich rozpadu. W finale produkcji zobaczymy jak nasi bohaterowie będą musieli poradzić sobie z konsekwencjami swoich wcześniejszych wyborów. Jeśli tego nie zrobią nie zapanują nad przyszłością.

Do swoich ról ponownie powrócą Dominic West, Ruth Wilson, Maura Tierney i Joshua Jackson. Z nowych postaci zobaczymy Annę Paquin znaną z serialu Czysta krew. Twórcami serialu są Hagai Levi i Sarah Treem.

W Polsce wszystkie cztery sezony dostępne są na platformie Netflix.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Kryzys na Nieskończonych Ziemiach – pierwsze spojrzenie na Pariaha!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram