The ABC Murders na oficjalnym zwiastunie!

}

Data: 28 grudnia 2018

a

Kategorie: Newsy

Amazon Prime Video wypuściła do sieci pierwszy zwiastun nadchodzącego serialu The ABC Murders będącego adaptacją powieści Agathy Christie o tym samym tytule.

Jest to druga z trzech planowanych ekranizacji detektywistycznych książek pisarki. Pierwsza to mini serial Próba niewinności

W The ABC Murders wydarzenia rozgrywają się w 1933 roku, kiedy to na terenie całej Anglii zaczyna dochodzić do serii okrutnych morderstw dokonywanych alfabetycznie. Na każdym z ciał zabójca zostawia nowe wskazówki. Wytropienia mordercy podejmuje się słynny detektyw Hercules Poirot. W tej roli – John Malkovich.

Zwiastun ukazuje nam pierwsze trzy ofiary oraz detektywa rozpoczynającego swoje śledztwo. Całość utrzymana jest w dość mrocznym klimacie

Za produkcję serialu odpowiada Mammoth Sceen i Agatha Christie Limited, a wydany zostanie na platformie Amazon Prime Video w USA już 1 lutego 2019 roku.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  She-Hulk – Ginger Gonzaga dołącza do obsady

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.