w

The ABC Murders na oficjalnym zwiastunie!

The ABC Murders

Amazon Prime Video wypuściła do sieci pierwszy zwiastun nadchodzącego serialu The ABC Murders będącego adaptacją powieści Agathy Christie o tym samym tytule.

Jest to druga z trzech planowanych ekranizacji detektywistycznych książek pisarki. Pierwsza to mini serial Próba niewinności

W The ABC Murders wydarzenia rozgrywają się w 1933 roku, kiedy to na terenie całej Anglii zaczyna dochodzić do serii okrutnych morderstw dokonywanych alfabetycznie. Na każdym z ciał zabójca zostawia nowe wskazówki. Wytropienia mordercy podejmuje się słynny detektyw Hercules Poirot. W tej roli – John Malkovich.

Zwiastun ukazuje nam pierwsze trzy ofiary oraz detektywa rozpoczynającego swoje śledztwo. Całość utrzymana jest w dość mrocznym klimacie

Za produkcję serialu odpowiada Mammoth Sceen i Agatha Christie Limited, a wydany zostanie na platformie Amazon Prime Video w USA już 1 lutego 2019 roku.

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

black mirror

Black Mirror: Bandersnatch – mamy zwiastun!

Future Man

Future Man – zwiastun 2. sezonu