w

The A List – Netflix przejmuje prawa do serialu!

the a list e1562606619730
comingsoon

The A List to brytyjski serial młodzieżowy, który aktualnie jest na etapie produkcji. Właśnie Netflix przejął do niego prawa i udostępni go na swojej platformie wszędzie tylko nie w Wielkiej Brytanii.

Serial ten składał się będzie z 13. odcinków i koncentrować się ma na typowych problemach nastolatków jakimi jest przyjaźń, lojalność, romans oraz zdrada. Autorami scenariusza są Dan Berlinka i Nina Metivier. The A List opowie nam historię Mii, która przybywając na letni obóz marzy tylko o idyllicznym wypoczynku. Jednak wraz z przybyciem tajemniczej Amber jej wyjazd zamienia się w koszmar.

W rolach głównych wystąpią Lisa Ambalavanar, Ellie Duckles, Rosie Dwyer, Jacob Dudman, Cian Barry, Michael Ward, Jack Kane, Eleanor Bennett i Max Lohan.

Jak mówi producentka wykonawcza Anne Brogan jest ona bardzo zadowolona, że Netflix udostępni ten serial globalnej publiczności.

the a list e1562606619730
comingsoon

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Autor: Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

gf gk22 k8vl 49hh milosc na zakrecie piosenka z serialu jak sie nazywa i kto ja spiewa 664x442 nocrop 1 150x150

Miłość na zakręcie – TV4 szykuje nowy serial!

american horror story hotel 510 sarah paulson 600x400 150x150

American Horror Story: 1984 – Sarah Paulson nie zagra głównej roli!